Каркасні меблі
Т-5 (Тумба на одну шухлядку)
2022 р.
7
Тумба 450*390*470 мм
КД-5 (на 4 шухляди)
2022 р.
7
Комод 1500*450*1000 мм
СП-3 (Стіл комп'ютерний)
2022 р.
7
Стіл 1300*600*750 мм.
ПП 2 (Полка-1200 мм)
2022 р.
5
Полка для книг 1200 мм
Т-4 (Тумба)
2022 р.
6
Тумба 480*410*850 мм
КД-4 (на 5 шухляд)
2021 р.
11
Комод 1500*400*1100 мм
СТ- 3 (Стінка в школу 2930 мм)
2020 р.
7
Стінка в школу 2930
СТ -2 (Стінка 3200 мм)
2020 р.
10
Стінка довжиною 3200 мм
Т-3 (Тумба для взуття)
2021 р.
10
Тумба 1000*350*1160 мм
Популярні запитання
Що таке каркасні меблі?

Корпусні меблі — те, без чого не обійдеться жодна кімната. Такі варіанти встановлюються у вітальні, коридорі, на кухні, спальні та дитячій. До цієї категорії відносяться:

 • шафи,
 • комоди,
 • полки,
 • комп’ютерні столи,
 • стелажі
 • та інші елементи, в основі яких — каркас.
Як самостійно зробити каркасні меблі?

На перший погляд, збирання корпусних меблів самостійно в домашніх умовах – трудомістке заняття, проте, це відмінна допомога для економії сімейного бюджету, а також можливість продемонструвати оригінальний дизайнерський підхід і естетичне чуття. Виготовлення корпусних меблів своїми руками приносить помітну вигоду і моральне задоволення. Створений виріб може бути дуже стильним і вигідно підкреслювати загальний дизайн інтер’єру.

Які інструменти потрібні для збору каркасних меблів?

Необхідно зробити акцент на найпотрібніших пристосуваннях для свердління, закручування, вимірювання та різання. Актуальними є такі електроінструменти, як дриль, шуруповерт, шліфувальна машинка і лобзик. Підійдуть варіанти як акумуляторного, так і мережевого плану, але перший вважається більш гнучким в плані практичності, оскільки працює від акумулятора і не прив’язаний до джерела мережі шнуром, а другий розглядається як більш потужний тип. Кожен згаданий інструмент для виготовлення меблів своїми руками має свої особливості, які варто знати.

Які комплектуючі зазвичай використовуються для збору каркасних меблів?

На сьогоднішній день майстри мають можливість використовувати у своїй роботі велику кількість різноманітних комплектуючих для збору різних виробів меблів. Меблева фурнітура впливає на технічні характеристики та функціональні можливості меблевих  виробів.

Як самостійно зробити розмітку під отвори для конфірматів і завіс?

Основним кріпильним елементом в збірці меблів є конфірмат. Угвинчується він з попереднім свердлінням отвору. Основним з’єднувальним елементом фасаду виробу і корпусом меблів є завіса. Саме свердління складальних отворів в ДСП під конфірмати та завіси ми і розглянемо в даній статті.

Основні етапи роботи під час самостійної зборки каркасних меблів

Після визначення матеріалу, з якого буде виконаний ваш майбутній меблевий виріб, його доставки на об’єкт, підбору необхідних інструментів та фурнітури, розпочинається найцікавіший етап, етап збирання.

Де можна замовити заготовки для самостійного збору каркасних меблів?

На сьогоднішній день у кожному обласному центрі та великому місті нашої країни утворюються підприємства, які мають власні виробничі потужності або співпрацюють з іншими підприємствами, що займаються продажом плитних матеріалів.

Замовити готову чи зробити самостійно каркасну мебель?

Відповідь на це питання зможе дати, насправді, лише кожен з вас.

Купити готові та зібрані корпусні меблі значно легше ніж виготовляти їх самостійно. Це, звичайно, економія часу та затрачених сил.

Магазини меблів пропонують широкий асортимент товару, але іноді серед конструкцій не вдається знайти потрібний варіант. Створення меблів своїми руками має ряд плюсів:

 • економія бюджету;
 • можливість покупки необхідних матеріалів за найвигіднішою ціною;
 • самостійний підбір кольору меблів;
 • індивідуальний дизайн конструкції;
 • впевненість у високій якості готового виробу.

Самостійно зробити зручні та гарні меблі цілком можливо. Необхідні інструменти та матеріали продаються в будівельних магазинах, а процес виготовлення конструкцій не відрізняється надмірною складністю.

Цікаві статті
Замовити готову чи зробити самостійно каркасну мебель?

Відповідь на це питання зможе дати, насправді, лише кожен з вас. Купити готові та зібрані корпусні меблі значно легше ніж виготовляти їх самостійно. Це, звичайно, економія часу та затрачених сил….

10.03.2022
Де можна замовити заготовки для самостійного збору каркасних меблів?

На сьогоднішній день у кожному обласному центрі та великому місті нашої країни утворюються підприємства, які мають власні виробничі потужності або співпрацюють з іншими підприємствами, що займаються продажом плитних матеріалів. Крім…

08.03.2022
Основні етапи роботи під час самостійної зборки каркасних меблів.

Після визначення матеріалу, з якого буде виконаний ваш майбутній меблевий виріб, його доставки на об’єкт, підбору необхідних інструментів та фурнітури, розпочинається найцікавіший етап, етап збирання. Роботу над збиранням корпусних меблів…

13.02.2022
Виникли запитання?
Якщо у вас виникли запитання напишіть нам і ми вам зателефонуємо.