camera
6 фото

Тумба 3775*1140 мм

Пропонуємо проект тумби для одягу та взуття довжиною 3775, шириною 550, висотою 1140 мм.

Що входить в проект

Проект по збору тумби налічує 7 сторінок. У проект входить: детальні розміри всіх необхідних елементів, визначено точні розміри висвердлювання отворів під конфірмати та тримачі для полок. Є детальна інструкція по збору тумби.

Необхідні матеріали

Цвяхи для ДВП;

Конфірмати 70 шт;

Тримачі для полок  25 шт;

Ніжка на цвяхові 12 шт..

Ручки на фасад 4 шт. + шурупи до них не менше 40 мм + саморізи білі для фіксації фасаду 8 штук.

Направляючі  на 2 шухляди

Саморізи для направляючих 30 шт.

Кнопки під конфірмати 20 штук.

Труба на вішак 2 штуки по 733 мм + само різ до них 12 штук.

Інформація
Проект: №ЕГ-1
Рік: 2019 рік
Категорія: Каркасні меблі
Ціна: 100 грн
Сподобався проект?
Ви можете придбати його з внесенням індивідуальних змін. Радимо глянути й інші проекти з категорії Каркасні меблі.
Поділитися
Замовити індивідуальний проект
Якщо вам сподобався концепт проекту але у вас виникло бажання внести свої корективи, заповніть форму нижче.
Популярні запитання
Що таке каркасні меблі?

Корпусні меблі — те, без чого не обійдеться жодна кімната. Такі варіанти встановлюються у вітальні, коридорі, на кухні, спальні та дитячій. До цієї категорії відносяться:

 • шафи,
 • комоди,
 • полки,
 • комп’ютерні столи,
 • стелажі
 • та інші елементи, в основі яких — каркас.
Як самостійно зробити каркасні меблі?

На перший погляд, збирання корпусних меблів самостійно в домашніх умовах – трудомістке заняття, проте, це відмінна допомога для економії сімейного бюджету, а також можливість продемонструвати оригінальний дизайнерський підхід і естетичне чуття. Виготовлення корпусних меблів своїми руками приносить помітну вигоду і моральне задоволення. Створений виріб може бути дуже стильним і вигідно підкреслювати загальний дизайн інтер’єру.

Які інструменти потрібні для збору каркасних меблів?

Необхідно зробити акцент на найпотрібніших пристосуваннях для свердління, закручування, вимірювання та різання. Актуальними є такі електроінструменти, як дриль, шуруповерт, шліфувальна машинка і лобзик. Підійдуть варіанти як акумуляторного, так і мережевого плану, але перший вважається більш гнучким в плані практичності, оскільки працює від акумулятора і не прив’язаний до джерела мережі шнуром, а другий розглядається як більш потужний тип. Кожен згаданий інструмент для виготовлення меблів своїми руками має свої особливості, які варто знати.

Які комплектуючі зазвичай використовуються для збору каркасних меблів?

На сьогоднішній день майстри мають можливість використовувати у своїй роботі велику кількість різноманітних комплектуючих для збору різних виробів меблів. Меблева фурнітура впливає на технічні характеристики та функціональні можливості меблевих  виробів.

Як самостійно зробити розмітку під отвори для конфірматів і завіс?

Основним кріпильним елементом в збірці меблів є конфірмат. Угвинчується він з попереднім свердлінням отвору. Основним з’єднувальним елементом фасаду виробу і корпусом меблів є завіса. Саме свердління складальних отворів в ДСП під конфірмати та завіси ми і розглянемо в даній статті.

Основні етапи роботи під час самостійної зборки каркасних меблів

Після визначення матеріалу, з якого буде виконаний ваш майбутній меблевий виріб, його доставки на об’єкт, підбору необхідних інструментів та фурнітури, розпочинається найцікавіший етап, етап збирання.

Де можна замовити заготовки для самостійного збору каркасних меблів?

На сьогоднішній день у кожному обласному центрі та великому місті нашої країни утворюються підприємства, які мають власні виробничі потужності або співпрацюють з іншими підприємствами, що займаються продажом плитних матеріалів.

Замовити готову чи зробити самостійно каркасну мебель?

Відповідь на це питання зможе дати, насправді, лише кожен з вас.

Купити готові та зібрані корпусні меблі значно легше ніж виготовляти їх самостійно. Це, звичайно, економія часу та затрачених сил.

Магазини меблів пропонують широкий асортимент товару, але іноді серед конструкцій не вдається знайти потрібний варіант. Створення меблів своїми руками має ряд плюсів:

 • економія бюджету;
 • можливість покупки необхідних матеріалів за найвигіднішою ціною;
 • самостійний підбір кольору меблів;
 • індивідуальний дизайн конструкції;
 • впевненість у високій якості готового виробу.

Самостійно зробити зручні та гарні меблі цілком можливо. Необхідні інструменти та матеріали продаються в будівельних магазинах, а процес виготовлення конструкцій не відрізняється надмірною складністю.

Виникли запитання?
Якщо у вас виникли запитання напишіть нам і ми вам зателефонуємо.
Цікаві статті
Замовити готову чи зробити самостійно каркасну мебель?

Відповідь на це питання зможе дати, насправді, лише кожен з вас. Купити готові та зібрані корпусні меблі значно легше ніж виготовляти їх самостійно. Це, звичайно, економія часу та затрачених сил….

10.03.2022
Де можна замовити заготовки для самостійного збору каркасних меблів?

На сьогоднішній день у кожному обласному центрі та великому місті нашої країни утворюються підприємства, які мають власні виробничі потужності або співпрацюють з іншими підприємствами, що займаються продажом плитних матеріалів. Крім…

08.03.2022
Основні етапи роботи під час самостійної зборки каркасних меблів.

Після визначення матеріалу, з якого буде виконаний ваш майбутній меблевий виріб, його доставки на об’єкт, підбору необхідних інструментів та фурнітури, розпочинається найцікавіший етап, етап збирання. Роботу над збиранням корпусних меблів…

13.02.2022
Відгуки
Сергій
Отримав проект. Просто БОМБА, скільки співпрацював з архітекторами, такого шикарнючого проекта в руках не тримав. Хлопці щиро вдячний. Народ налітай, роблять лялю 😀.
Юлія
Дуже дякуємо за проєкт, з яким працювати легко та швидко. Все детально та зрозуміло розраховано. Приємно з вами працювати.
Олександр Заболотній
Замовляв ескіз забудови. Замовлення виконано швидко, якісно. Вся робота і обговорення були виконані онлайн, що для мене було зручно. Всі побажання враховані. Отримав додаткову допомогу, контакти. Було приємно працювати. Рекомендую!