Проект будинку “Діана”

163 м2. Двоповерховий будинок з чотирма спальнями, каміном та терасою.

Що входить в проект

Фундаменти: Стрічкові
Зовнішні стіни: керамоблок 380 мм
Перекриття: Залізобетонні панелі
Покрівля: Бітумна черепиця.

До складу робочого проекту входять:

  • пояснювальна записка в якій дан опис основних  характеристик будинку та основних конструкці і застосованих матеріалів.
  • Схема забудови ділянки з нанесеним будинком і відступами від меж ділянки.
  • Плани першого та другого поверхів на яких вказані всі необхідні розміри, товщини стін і перегородок, відстані до дверей і вікон, розміри кімнат. Також на планах показано розташування вентиляційних та димових каналів.
  • Чотири фасади. На фасадах вказані висота цоколя і покрівлі, відмітки дверей і вікон.
  • Два розріза. На розрізах показана висота приміщень, віконних і дверних прорізів, підвіконь. Описаний склад перекриття між поверхами та підлоги.
  • План покрівлі на якому показано розташування вентиляційних та димових труб.

Конструктивна частина проекту складається з:

  • креслень фундаментів що включають в себе плани фундаментів, розрізи фундаментів, по кожній стіні на яких показано глибина закладення фундаментів, схеми арматурних каркасів, специфікацію матеріалів необхідних для влаштування фундаментів.
  • Планів перекриттів 1 та 2 поверхів, на якому відображені розкладка залізобетонних панелей перекриття, вказані монлітні ділянки та необхідні вузли та деталі, дан перелік матеріалів.
  • Креслення перемичок і монолітних поясів включають в себе плани поясів та перемичок, з зазначенням місць розташування перемичок, специфікації матеріалів.
  • Креслення покрівлі, що включають в себе план крокв, з переліком елементів, розрізи покрівлі, на якому вказані розміри основних елементів, перелік необхідних матеріалів.

Робочий проект надається у двох екземплярах.

Додатково надаються “Ескізні наміри забудови” які складаются з планів, фасадів, розрізу та схеми забудови ділянки. Ці креслення будуть необхідні для отримання будівельного паспорту.

Необхідні матеріали

Перелік необхідних матеріалів замовник отримає під час придбання проекта.

Інформація
Проект: №Діана
Рік: 2024 рік
Категорія: Без категорії
Ціна: 13 200 грн
Сподобався проект?
Ви можете придбати його з внесенням індивідуальних змін. Радимо глянути й інші проекти з категорії Без категорії.
Поділитися
Замовити індивідуальний проект
Якщо вам сподобався концепт проекту але у вас виникло бажання внести свої корективи, заповніть форму нижче.
Популярні запитання
Виникли запитання?
Якщо у вас виникли запитання напишіть нам і ми вам зателефонуємо.
Цікаві статті
Мангальний комплекс № Д-5 (з накриттям)

Виконуємо детальні проекти мангальних комплексів під індивідуальні замовлення.

19.05.2024
Проект будинку “Хризантема 3”

Чотири спальні, кухня-вітальня, гараж, майстерня, тераса. Загальна площа: 154 м². Загальна площа без гаражу: 134 м². Площа гаража: 19.8 м² КОНСТРУКЦІЇ:

16.05.2024
Проект будинку “Чадо 3”

Чотири спальні, кухня-вітальня з каміном, тераса.  Загальна площа: 140 м². Загальна площа без гаражу 113.8 м². КОНСТРУКЦІЇ:Фундаменти: Стрічкові.Зовнішні стіни: Газобетонний блок 400 мм.Перекриття: Залізобетонні панелі.Покрівля: Бітумна черепиця.

16.05.2024
Відгуки
Сергій
Отримав проект. Просто БОМБА, скільки співпрацював з архітекторами, такого шикарнючого проекта в руках не тримав. Хлопці щиро вдячний. Народ налітай, роблять лялю 😀.
Юлія
Дуже дякуємо за проєкт, з яким працювати легко та швидко. Все детально та зрозуміло розраховано. Приємно з вами працювати.
Олександр Заболотній
Замовляв ескіз забудови. Замовлення виконано швидко, якісно. Вся робота і обговорення були виконані онлайн, що для мене було зручно. Всі побажання враховані. Отримав додаткову допомогу, контакти. Було приємно працювати. Рекомендую!