Макет майбутнього будинку

Перед початком будівництва в обов’язковому порядку повинен бути розроблений проект майбутньої будівлі. В результаті чого, підводиться сумарна кошторис і оцінюється загальні витрати коштів, які будуть спрямовані на оплату праці та матеріалів.

Наші роботи... Макет будинка для Мойсея та Аліни

До нас звернулася молода сім'я амбітних та цілеспрямованих людей з проханням зробити макет їхнього майбутнього будинку. Ми розробили проект з детальною візуалізацією їхнього будинку: виконали розмітку на земельній ділянці, розробили детальний план та лінійні розміри фундаменту та підвального приміщення, експлікацію приміщень, на схемі визначили розміри капітальних стін та перегородок, візуально показали форму покрівлі. Крім того, схематично показали розміщення майбутнього будинку на ділянці, з прив'язкою до існуючих будівель.

Наші роботи... Макет офісного приміщення для Сергія

На прохання замовника, ми розробили макет офісного приміщення для сільськогосподарського підприємства.
Виконали розмітку на земельній ділянці, розробили детальний план та лінійні розміри фундаменту, експлікацію приміщень, на схемі визначили розміри капітальних стін та перегородок. Крім того, схематично показали розміщення деяких предметів інтер'єру.

Наші роботи... Макет банного комплексу для молодої сім'ї

На прохання замовника, ми розробили макет банного комплексу з прив'язкою до існуючої будівлі.
Виконали розмітку на земельній ділянці, розробили детальний план та лінійні розміри фундаменту, експлікацію приміщень, на схемі визначили розміри капітальних стін та перегородок. Крім того, схематично показали розміщення деяких предметів інтер'єру та системи вентиляції.

Наші роботи... Макет будинку для пані Ольги і її доньки

На прохання замовника, ми розробили макет будинку.
Виконали розмітку на земельній ділянці, розробили детальний план та лінійні розміри фундаменту, експлікацію приміщень, на схемі визначили розміри капітальних стін та перегородок.

Наші роботи... Макет молитовного будинку для Сергія

На прохання замовника, ми розробили макет молитовного будинку.
Основним завданням, що ставилось перед нами, була розробка концепції макету будинку: визначення розмірів та площ, розміщення вікон та дверних пройомів, експлікація приміщень, вигляд сходинкового маршу, зовнішній вигляд майбутнього будинку.

Наші роботи... Візуалізація та макет майбутнього будинку для Юрія.

Нами був розроблений макет та візуалізація майбутнього будинку для молодої сім'ї.
На прохання замовника, ми підготовили макет будинку та присадибної території. Була розроблена візуалізація та ландшафтний дизайн земельної ділянки та самого будинку.

Макет майбутнього будинку
Інші послуги
Окрім цієї послуги пропонуємо вам переглянути список усіх додаткових послуг, які надає наша компанія.
Поділитися
Інші послуги
Проектування металевих каркасів

Металеві конструкції застосовуються в усіх областях будівництва при зведенні будівель і споруд завдяки своїм універсальним якостям – високій міцності (несучої здатності), надійності роботи при різних видах напруженого стану, у важких...

Замовити
Проектування системи каналізації

Проектування водопостачання та каналізації — це розробка схеми розташування трубопроводів і сантехнічних приладів для проведення монтажних робіт. Добре спланований комплекс створює комфортну обстановку в будинку і не вимагає ремонту протягом...

Замовити
Розрахунок вартості будівництва

Будівництво житлового будинку включає глобальні витрати, але якщо підійти до цього питання з досвідом і розважливістю, то загальна вартість виявиться прийнятною. План майбутньої будівлі починається з визначення кількості газоблоків на...

Замовити
Виникли запитання?
Якщо у вас виникли запитання напишіть нам і ми вам зателефонуємо.