Де у дворі краще розмістити гойдалку?

Місце потрібно облаштувати відповідно до відпочинку. Якщо це майданчик для активних ігор, його краще влаштувати подалі від гаража та майстерні. Шум від працюючого двигуна і удари молотка з-за стіни навряд чи завадять веселощів, але для читання і бесід такий звуковий супровід не підходить. Запах бензину, розчинників та інших речовин не тільки неприємний, він ще і токсичний.

Одна з умов — хороший вид.

Бажано вибрати рівне місце – інакше доведеться ставити опори різної довжини, щоб вирівняти всю конструкцію.

Часто конструкцію розміщують у зоні відпочинку біля мангалу, альтанки, веранди.

Одне з найкомфортніших місць – сад. Дорослі повинні бути в курсі всього, що відбувається, тому дитячий майданчик краще обладнати ближче до вікон.

Ще одна важлива умова – безпечна відстань від стін і стовпів. При ударі по них нескладно отримати серйозну травму. Бажано вибрати суху ділянка без калюж. Вологу землю засипають піском, а під стійки підводять залізобетонний фундамент.

Варто вибирати тихі місця, захищені від вітру.  

Якщо зроблено вибір на користь класичної «тарзанки», вішаємо на найближчому дереві, що викликає довіру щодо міцності. При доборі місця інших видів конструкцій розумно враховувати такі чинники:

  • Достатня віддаленість від стін, парканів, дерев, дротів, колючих кущів та гострих предметів; освітленість.
  • Бажано, щоби сонце потрапляло на ділянку до вечора.
  • Рельєф поверхні краще відразу підібрати рівний, щоби не довелося проводити додаткові роботи; місце не повинно бути “продувається усіма вітрами”.
  • Протяги загрожують швидкими застудами.

Добре, якщо під гойдалками буде пісок чи м’який газон. Це допоможе при падінні не отримати серйозної травми об камінь чи арматуру.

Гарного відпочинку!

Цікаві статті
Які помилки трапляються під час будівництва гойдалки?

Правильні розрахунки допоможуть уникнути помилок при виготовленні гойдалок. Серед переліку найчисленніших помилок, які трапляються під час будівництва гойдалок можна виділити такі: –      Відсутність заздалегідь продуманого проекту; –      Використання неякісних матеріалів…

27.03.2022
Купити готові гойдалки чи зробити самостійно?

Відповідь на це питання зможе дати, насправді, лише кожен з вас. Купити готову гойдалку значно легше ніж виготовляти їх самостійно. Це, звичайно, економія часу та затрачених сил. Магазини пропонують широкий…

25.03.2022
Як самостійно зробити гойдалку на власному подвір’ї?

Щоб зробити гойдалку власними руками, не обов’язково бути теслярем чи столяром. Із завданням впорається навіть новачок. Головне – слідувати інструкції. Основні підготовчі етапи по збору гойдалки: Визначитись з місцем майбутньої…

24.03.2022